Відгуки про клініку МСС
Дякую лікарю Каті

Була у терапевта Катерини, за адресою Кошиці 7а. Професійний лікар. Рекомендую! Персонал привітний. Ціни доступні.
Відмінна клініка, доступні ціни

Була у клініці за адресою Кошиця 7А, робила лазерну епіляцію. Все сподобалося, персонал привітний, ціни доступні))
Рекомендую, гарна клініка

Сьогодні відвідала дерматолога, у клініці, на адресу Кошиця 7а. Хочу висловити подяку Мілевській Ользі Сергіївні – дуже грамотний та професійний лікар! Рекомендую!
Хороше ставлення до клієнтів!
Записувалася у вас у клініці на видалення пігментних плям на лобі. Процедура безболісна, шрамиків ніяких не залишається, але з першого разу не вдалося їх усунути, як я сподівалася. Доведеться йти ще одну процедуру. У будь-якому випадку мені сподобалося ставлення до клієнтів.
Дякую за ваші золоті руки
До дива лікаря Сніжани потрапила за рекомендацією своєї подруги. Результат коштував того!! Просто дякую за те, що Ви є, за ваші золоті руки та професійний підхід!
Клініка з комфортними умовами

Писати багато не буду! Просто висловлюю величезну подяку лікарям-косметологам клініці MSS за їхній професіоналізм, чуйні руки та уважне ставлення до пацієнтів. Вартість цілком адекватна, хоча не на всі послуги, завищена. У будь-якому разі, у мене тепер є клініка, де я почуваюся як удома!
Класні результати, тривалий ефект

Постійно приходжу до вас робити уколи краси ботоксом. Після таких ін’єкцій обличчя виглядає ідеально. Хочу наголосити, що маніпуляції робляться практично безболісно, що доводить професіоналізм лікарів-косметологів. Класні результати)))) Дякую!
Результати відмінні

Свого часу здуру зробила татуж губ та повік, тепер вони мені набридли, тож захотіла їх звести. Звернулася до вашої клініки, про що жодного разу не пошкодувала. Перманентний макіяж видалили абсолютно без проблем, жодних рубців, шрамиків не залишилося, а шкіра стала чистою. Дорогувато, але цілком доступно. Результатами задоволена!
Вирішили мою проблему
Нещодавно почала страждати підвищеною пітливістю під пахвами. Це спричиняє неприємні почуття. Сестра порадила зробити уколи ботулотоксину, яким можна вилікувати цю проблему. Звернулась у вашу клініку, пройшла процедуру, не можу тепер натішитися))))) під пахвами тепер сухо. Лікар сказала, що через півроку уколи треба буде повторити. Обов’язково прийду. Ціна цілком доступна. Дякую!
Хороші ціни, професійно

Приходила на комбіноване чищення обличчя у вашу клініку. Дуже порадувало те, що на неї була чудова знижка. Процедура пройшла чудово, результати порадували. Трохи болісно було, але чисте личко потім цього вартувало. Зникли чорні крапки, звузилися пори, вирівнявся тон обличчя, що мене дуже порадувало. Спасибі!
Тепер це моя улюблена клініка
Дуже страждаю пітливістю рук. Допомогла лише ботулінотерапія, яку пройшли у вас. Долоні практично сухі, але довго боляче було. Але це нічого страшного, головне, що руки не потіють. У будь-якому випадку, звертатимуся й надалі.
Позбавили від папілом назавжди!

Замучилася з папіломами. Порекомендували звернутися до Шкарупи Сніжани у вашій клініці. Ціна дуже адекватна, це дуже порадувало. Лікар спочатку провела огляд й лише потім виконала усі необхідні маніпуляції. Привітна, добра, уважна, з ніжними руками. Величезна подяка за порятунок від моєї проблеми!
Чудова клініка, гармонійна атмосфера!

Відмінна клініка, ввічливий та приємний персонал, затишна атмосфера. Вартість послуг лише трохи кусається. А загалом враження гарне!
Ніжки як новенькі)))

Почала помічати, що з’явилися судинні зірочки на ногах, перестала носити короткі сукні, бо почала комплексувати. Порадили вашу клініку. Не стала довго затягувати, та й літо було не за горами) Записалася на процедуру, всього пару сеансів й я знову ношу свої улюблені вбрання. Ефект приголомшливий, переконалася на власному досвіді. Дякую.
Чисте личко за доступною ціною…..

При відвідуванні вашої клініки отримала естетичну насолоду, почистила обличчя й добре провела час. Дякую, що є така косметична клініка, як ваша!
Все сподобалося, відвідуватиму…..

Прийшла до вас разом зі своєю подругою як підтримка, але занурившись у комфортну атмосферу клініки, вирішила, що теж хочу спробувати якісь процедури)) Замовила послугу з позбавлення міжбрівки. Зробили мені ін’єкцію Диспорт, попередньо знеболивши місце уколу, тому я абсолютно нічого не відчула, зате практично позбавилася своєї проблеми. З вами класно мені все сподобалося. Звертатимуся!
Ідеальний носик))

Величезна подяка за гарну форму носа. Раніше була негарна горбинка, мене вона дуже дратувала. Результатами задоволена! Тепер мій ніс ідеальної форми.
Дякую косметологу Ользі…..

Ходила на процедури до Мілевської Ольги. Оскільки я маю шкіру з певними проблемами, не всім можу довіритися. Саме у цього косметолога я знайшла всебічну допомогу та вирішення моїх проблем. Вже кілька різних процедур проходила, всі поступово допомагають, а моя шкіра стає все здоровішою та молодшою. Ціни більш-менш нормальні, я можу собі дозволити. Тепер усім своїм подругам рекомендую вашу клініку!
Чоловіки теж хочуть бути гарними…..

Завжди думав, що до косметолога ходять виключно жінки. Як же я помилявся)) З віком став помічати, що з’явилися зморшки, шкіра почала обвисати, а старіти точно не хочеться. Та й робота в мене така, що багато спілкуватися з людьми. Звернувся до Мілевської Ольги Сергіївни із проханням прибрати лобові зморшки. Хочу наголосити, що процедура пройшла нормально, болю практично не було. Дякую лікарю за допомогу!
Тепер завжди до вас)))

Моя дружина постійно ходить до вас на різні процедури. Каже, що дуже подобається ставлення, адекватна ціна та ефект від процедур. Вмовила мене піти на чищення обличчя. Я, чесно кажучи, не дуже довіряв цьому, але після процедури був вражений результатами. Ходітиму тепер до вас разом із дружиною)))
Ходжу, як до себе додому)))
Яка ж я щаслива, що відкрила для себе клініку MSS! Зверталася сюди вже кілька разів із різними проблемами. Завжди до вирішення проблем підходять індивідуально, попередньо розмовляють зі мною, а потім виконують процедуру. Препарати оригінальні, я цікавилася, всі сертифікати є. Востаннє ходила на серединний хімічний пілінг ТСА. Результати задоволені на 100%.
Естетичне задоволення
Нещодавно вперше відвідала вашу клініку. Проходила процедуру ферментотерапії DMK Danne для позбавлення від куперозу та усунення розширених пір. Зверталася до Мілевської Ольги. Я у захваті від отриманих результатів й від самого сеансу. Велике дякую за створення такого дива! Раніше зверталася до інших клінік, але результати не тішили, тому є з чим порівнювати.
Карколомні результати …))

Нещодавно приходила до вас збільшення губ. Лікар попередньо погодив зі мною всі нюанси, підібрала форму та обсяг. Що потішило, що можна оформити розстрочку. Отримуєш пухкі, красиві губки, та ще й виходить з оплати доступно. Звичайно боляче, коли філер вводиться, хоч й використовували анестетик, зате результати просто карколомні.
Сніжана найкращий косметолог!

Я вже у віці, тож довірити свою шкіру не всім можу. Шукала кваліфікованого лікаря-косметолога, якого знайшла у вашій клініці – це Шкаруп Сніжан. Професіонал, який не намагається «втюхати» препарати, не робить зайвих рухів. Усі маніпуляції виконуються коректно, чітко, акуратно, майже без болю. На роботі всі одразу помітили позитивні зміни у моїй зовнішності і почали питати, до кого я ходила))) Не стала приховувати та порадила сходити до вас!
Найкращі лікарі-косметологи!

Величезна подяка вашим лікарям-косметологам! Ви робите нас жінок більш красивими та молодими. Ви дійсно професіонали, які добре знають, як зробити світ красивішим! Дякую за ваші золоті руки! Приходила до вас на корекцію носа та вилиць. Від результатів у захваті! Планую трохи згодом прийти, щоб збільшити губки! Загалом рекомендую клініку. Комфортна затишна атмосфера, куди хочеться повертатися!
Комфортна клініка, хороші ціни

Добридень! Хочу висловити подяку вашому косметологу Шкарупі Сніжані за чудово проведену процедуру уколів Радієс для усунення нососльозних борозен. Моє обличчя помолодшало, перетворилося, це всі мої подружки помітили. Спасибі! Ціни нормальні, клініка комфортна.
Повна довіра!!!

Захопила мода робити пухкі губи. Звернулась до вашої клініки, обрала послугу Великий обсяг, але косметолог відмовила, бо, як вона пояснила, не всім іде такий обсяг. У результаті зробила помірний обсяг, тому мої губки зараз виглядають природно та дуже красиво. Дякую за те, що у вас непросто роблять послугу, яку хоче клієнт, а насамперед проводять огляд та радять, що краще зробити. Буду й надалі до вас повертатись, бо довіряю вам!
Ввічливе, уважне ставлення…

Дуже сподобалося ставлення до клієнтів. Починаючи з менеджерів, які відповіли на всі запитання, закінчуючи косметологами. Звичайно, ціни не на всі процедури доступні, але часто пропонуються процедури з акцій, що не може не тішити. Приходила на карбокситерапію, щоб позбутися темних кіл під очима та мімічних зморшок. Дякую, допомогли!
Чисто, затишно, комфортно!

Після прочитання відгуків про вашу клініку, наважилася звернутися до вас, щоб усунути зморшки ін’єкціями Диспорту. Дуже боялася болю, але попередньо лікар намазав анестетик, що притупило біль. Проте було трохи боляче. Але отриманими результатами залишилася задоволена. Вартість цілком доступна, мене влаштувала. Щодо самої клініки – чиста, затишна, комфортна. Персонал – ввічливий, привітний, кваліфікований. Загалом враження позитивне.
Безболісна процедура….

Вже не вперше звертаюся до клініки МСС. Перший раз проходила процедуру плазмоліфтингу обличчя для позбавлення від пігментних плям, дуже сподобалося, приголомшливий ефект. Нині записалася на лазерну епіляцію на ногах. Попросила намазати крем-анестетик, бо боюся болю. Сама процедура пройшла для мене безпроблемно. Волосся тепер росте дуже повільно і дуже тоненьке. Ціна трохи кусається, але коли хочеш позбутися проблеми, на це не особливо звертаєш увагу. Буду й надалі звертатися!
Не лінуюся їздити до Києва))
Живу під Києвом, але настільки довіряю вашим косметологам, що приїжджаю саме до вас вже протягом кількох років. Ось нарешті вирішила залишити свій позитивний відгук. Відмінний сервіс, величезна різноманітність чудових процедур, що омолоджують, адекватний прайс. Рекомендую всім!
Чіткий овал обличчя за невеликі гроші….
Дякую лікарю за процедуру RF-ліфтінгу, я дуже задоволена результатами. Повернувся чіткий овал обличчя, розгладились носогубні складки, підтягнулися вилиці. Правда, я у повному захопленні. Привітний персонал професійні косметологи. Комфортна атмосфера приносить задоволення від перебування. Рекомендую клініку всім, хто прагне досконалості!
Клініка сподобалася, рекомендую!

Вік нікого не робить краще, тому, як би я не доглядала, довелося тупотіти до косметолога на корекцію овалу обличчя на процедуру волюмізації Радіес. Коли записувалася на процедуру, мені провели консультацію, як підготуватись до процедури, що показує, як у вас ставляться до клієнтів. Лікар зі знанням справи підійшла до моєї проблеми. Щоправда, обіцяли, що процедура буде повністю безболісною, але мені було трохи боляче, але це, як мені пояснили, особливість мого організму. Довелося потерпіти, але результати просто чудові. Обов’язково прийду на повторну процедуру.
Дякую за допомогу залишатися молодою

Вже років зо два приходжу до вашого центру за омолоджуючими процедурами. Завжди хочеться виглядати все краще й краще, тому що досконалості немає межі)) Востаннє замовляла процедуру мезотерапії щодо позбавлення від целюліту. Шкіра після 7 сеансів стала пружною, гладкою, рівною. Тішить те, що коктейлі косметолог готувала сама, а не використовувала вже готові. Це означає, що до позбавлення від проблем у вас ставляться з усім професіоналізмом та увагою, що індивідуально підходять до проведення процедур. Величезна подяка! Рекомендую всім, хто стежить за своєю красою та здоров’ям!
Лазерна епіляція – це супер!
Завжди боялася болю, тому не наважувалася піти на лазерну епіляцію.Мене завжди напружувало волосся на руках.А тут подруга зібралася йти до вас і мене вмовила піти разом.Піддалася на вмовляння і не пошкодувала.Мені зробили знеболювання анестетиком, тож процедура була навіть комфортною.Ціни цілком доступні.Тепер я не боятимуся косметичних процедур і іноді приходитиму у вашу клініку.
Обов'язкове поле

